конференція до дня народження тараса шевченка

4 бер. 2013
04.03.2013 у актовому залі НВК №6 пройшла урочиста конференція, присвячена творчості Великого Кобзаря.

Кожної весни на початку березня в нашій країні вшановують пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. В цьому році відзначається 199-а річниця від дня народження поета. В Чугуївському навчально-виховному комплексі №6 уже стало традицією відзначати шевченківські дні. Пам’яті Шевченка присвячуються поезії, прочитані учнями школи, виховні бесіди, наукові конференції, тематичні лінійки. Цей рік також не став винятком. До 199-ї річниці від дня народження Кобзаря було підготовлено та проведено такі заходи: бесіда «Що ми знаємо про Шевченка?», яка проводилася з учнями молодших класів, конкурс читців «Слово Кобзаря до серця лине» серед учнів 4-х та 5 класів, інтелектуальна гра «Стежинами життя та творчості Т.Г.Шевченка», в якій взяли участь учні 8-11 класів, тематична музично-літературна лінійка «Доля Кобзаря», яку підготували та провели учні 6, 8 та 11 класів 04 березня 2013 року. Даний виховний захід мав донести до глядачів нерозривний зв'язок Т.Шевченка та нашої країни, яку так віддано любив Великий Кобзар. Пролунали незабутні рядки поезії  Т.Шевченка, елементи його біографії, а також вірші інших поетів, присвячені Кобзарю. Завершила лінійку пісня у виконанні учениці 10 класу – Шоміної Анастасії. Хотілося б відзначити велику зацікавленість учнів у підготовці та проведенні шевченківських днів.